Kim jesteśmy

Agencja Reklamowa TOP działa i zbiera doświadczenia już 17 lat. Przez wiele lat badaliśmy rynek, zapotrzebowanie Klientów, zdobywaliśmy cenne doświadczenia, aby stać się profesjonalną firmą obsługującą Klientów nie tylko w regionie.

 

Dzisiaj Agencja Reklamowa TOP proponuje swoim Klientom kompleksową obsługę kreatywno-projektową we wszystkich dziedzinach: zarówno POS, publikacji, wydawnictw, reklamy zewnętrznej, reklamy na środkach transportu jak i usługach z zakresu multimediów. Największym wyznacznikiem sukcesu dla nas jest zadowolenie Klientów, stała współpraca z nimi i ciągły rozwój firmy.

 

Zapraszamy do obejrzenia naszego serwisu, który przybliży Państwu profil naszej działalności i zakres usług.

Dowiedz się więcej jak działamy

Odtwórz wideo

Studio
graficzne

Nasze studio i zespół grafików opracują dla Państwa różnego rodzaju projekty i wizualizacje, skład i łamanie, doradzą przy wyborze materiałów, a także przygotują profesjonalnie projekty do druku.

Druk cyfrowy, offsetowy

Druk cyfrowy wykonujemy na najnowszych maszynach Konica Minolta. Większość procesów wykończeniowych realizujemy we własnym zakresie: bigowanie, falcowanie, sztancowanie, klejenie, bigowanie, foliowanie oraz oprawa. Współpracujemy z najlepszymi, renomowanymi producentami papieru.

Druk
wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy wykonujemy na ploterach eko-solwentowych Mutoh ValueJet oraz ZENITH, które zapewniają wysoką jakość wydruków. Różne szerokości mediów oraz dowolna długość druku pozwalają na dopasowanie rozmiarów projektów do swoich potrzeb. Do druku wielkoformatowego stosujemy media typu banery, canvas, papiery posterowe i fotograficzne, folie samoprzylepne, one-way-vision, materiały prezentacyjne i ekspozycyjne (roll-up).